„U Kucharzy” to polska restauracja usytuowana w sercu Monciaku – deptaku znajdującego w jednej z najsłynniejszych miejscowości turystycznych w Polsce, trójmiejskim Sopocie. Każdego dnia przybywają tu zarówno miejscowi goście, jak i spragnieni niezwykłych wrażeń smakowych turyści. Profesjonalny i zawsze życzliwy zespół restauracji, który pojawił się tu po niedawnej zmianie właścicieli, codziennie dba o jakość potraw, ich smak oraz serwis na najwyższym poziomie.

Zmiana właścicieli rozpoczęła nową epokę w restauracji „U Kucharzy”. Wymiana zespołu oraz nadanie rozwojowi tego miejsca jasno określonego kierunku wpłynęła na odkrycie lokalu przez wielu gości – zarówno tych powracających, jak i zupełnie nowych.

„U Kucharzy” znajdą Państwo wszystko to, czego szuka się w dobrej restauracji. Zaprojektowane z klasą, ale także duchem nowoczesności wnętrze tworzy niezwykły klimat miejsca. Sporym atutem jest centralna, otwarta kuchnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście mogą przyglądać się każdemu etapowi powstawania dań i mieć pewność, że wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco ze świeżych składników.

Na uwagę zasługuje również karta dań. Tradycyjne potrawy kuchni polskiej zyskują w „U Kucharzy” nowy wymiar i stają się prawdziwą ucztą dla podniebienia. Powstają w oparciu o autorskie przepisy, w tym recepturę na delikatną polędwicę a la Gessler flambirowaną przy stole. Na wrażenia smakowe wpływa staranność przygotowywania potraw, jakość składników, a także fakt, iż wszystko, nawet makaron do zup, przygotowywane jest na miejscu. Każdy, kto spróbuje rosołu, zupy grzybowej lub golonki koniecznie będzie chciał odwiedzić to miejsce ponownie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do sopockiego lokalu „U Kucharzy”. Restauracja pod czujnym okiem pana Adama Gesslera co sezon przygotowuje się do obsługi gości, dla których poziom, styl i smak mają ogromne znaczenie. W efekcie możemy śmiało określić „U Kucharzy” jako to miejsce na kulinarnej mapie Sopotu, które po prostu trzeba odwiedzić!